OPI NOVINKY 2020

8. jún 2020
ŠTARTUJEME OPI HOKEJOVÚ AKADÉMIU s NOVINKOU kombinovaných doplnkových tréningov. PRIPRAVUJEME 3 LETNÉ KEMPY. JEDEN HOKEJOVÝ A DVA TENISOVÉ v spolupráci s Tenisovou školou PEPAS. Pre viac informácií kliknite TU.

Milí športovci, opäť sme sa rozhodli po dlhšej pauze v rámci OPI HOKEJOVEJ AKADÉMIE (OHA) ponúknuť doplnkové tréningy. Novinkou od Júla 2020 budú kombinované tréningy vo Zvolene v Ice Aréne. Názov už predurčuje, že tréningy budú zahŕňať 60 minút na suchu a 60 minút na ľade s 30 minútovou prestávkou. Náš tím sa rozrástol o nových trénerov, ktorí majú chuť odovzdať vám svoje skúsenosti a venovať sa vašim deťom na profesionálnej úrovni. Súčasťou bude aj krasokorčuliarska trénerka powerskatingu, tiež profesionálna atletická trénerka a tréner crossfitu. Cena tréningu je 25 €. Rozpis tréningov sledujte v našom kalendári alebo na rozpise ľadovej plochy v Ice Aréne. 

Letné obdobie so sebou prináša aj každoročný HOKEJOVÝ OPI KEMP 2020. Naplánovaný je na posledný júlový tyždeň od 27. - 31.7.2020. Cena je 195 EUR. 

Radi by sme Vám dali do pozornosti aj druhý ročník HOKEJOVO-TENISOVÉHO KEMPU. Tento kemp vznikol vďaka spolupráci s tenisovej školy PEPAS. Naplánované sú dva termíny 06. - 10.7.2020 a 3. - 7.8.2020. Cena je 140 EUR.

AKO SA PRIHLÁSIM?

Prvotná registrácia:

  • Na všetky typy tréningov/kempov je potrebné prihlásiť sa cez prihlasovací formulár alebo na zelenú kolonku "AKADÉMIA" v pravo hornom rohu menu na hlavnej stránke www.opit.sk
  • V prvom kroku je potrebná registrácia zadaním prihlasovacieho emailu a hesla. 
  • Po úspešnej registrácii prostredníctvom kolónky "Nastavenie" vyplníte užívateľské nastavenie a zaevidujete svoje dieťa zadaním potrebných informácií. Pozn. rok narodenia nie je nutné vypĺňať. Ročník uvádzajte hokejový (nie ten, ktorý vaš dieťa najvštevuje v škole)
  • Po uložení zmien vám systém automaticky vygeneruje tréningy/kempy, na ktoré sa môžete prihlásiť.
  • Pomocou znakov +/- sa môžete na vybraný tréning/kemp prihlásiť alebo sa z neho odhlásiť. 
  • Po odhlásení z vášho konta sa opäť prihlásite prostredníctvom kontaktného formulára zadaním emailu a hesla.

Opätovné prihlásenie:

  • Na všetky typy tréningov/kempov je potrebné prihlásiť sa cez prihlasovací formulár alebo na zelenú kolonku "AKADÉMIA" v pravo hornom rohu menu na hlavnej stránke www.opit.sk
  • Po prihlásení sa vám zobrazí rozpis tréningov/kempov. Na konkrétny tréning/kemp podľa svojho výberu je potrebné zadať – "Prihlásiť sa na tréning". 
  • Pomocou znakov +/- sa môžete na vybraný tréning/kemp prihlásiť alebo sa z neho odhlásiť. 

*V prípade, že máte záujem o individuálny tréning pre deti alebo dospelých kontaktujte nás telefonicky alebo emailom.  

*V prípade chybne zadaných údajov, ich na svojom konte môžete kedykoľvek upraviť.